01 مه 20توسط مارگارت الکساندرا ، در رده تمامی ارسال ها ، چگونه به برچسب ها: دسترسی ، آگاهی دسترسی ، قابلیت دسترسی برای کور ، راه حل های در دسترس ، تکنولوژی دسترسی ، شرح صوتی ، روایت توصیفی ، ابزار کور ، ابزار کم بینایی ، ابزار کم بینا ، توضیحات ویدئو 0 نظرات
اکنون اضافه کردن توضیحات صوتی به فیلم های شما با CaptionSync امکان پذیر است! Automatic Sync اخیراً از این ویژگی رونمایی کرده است و به کاربران این امکان را می دهد تا علاوه بر زیرنویس ، توضیحات صوتی را به فیلم های خود اضافه کنند. صوتی توضیحات ( با نام مستعار توضیحات ویدئو و یا داستان توصیفی) باعث می شود محتوای بصری ویدیو در دسترس برای نابینا و کم بینا، با تشریح عناصر بصری مربوطه که از طریق صدا های بومی ابلاغ نشده.

اما . این یک تلاش بزرگ برای سازمان من خواهد بود. آیا واقعاً باید وقت و هزینه خود را صرف نوشتن و توصیف فیلم های خود کنم؟

بله شما باید! از آنجا که قرار دادن مطالب شما در دسترس ناشنوایان و شنونده ها ، بلکه نابینایان و بینایی ، مخاطبان شما و توانایی آنها را برای تعامل با شما و مطالب شما گسترش می دهد. افرادی که نابینا هستند ، بینایی کم دارند یا افرادی که دارای برخی از انواع اختلالات شناختی هستند می توانند از توضیحات صوتی بهره مند شوند تا به آنها در تفسیر اطلاعات بصری در محتوای شما کمک کنند. همچنین ، توضیحات صوتی یک وظیفه قانونی برای دسترسی به فیلم است. به سادگی اضافه کردن زیرنویس ها به اندازه کافی سازگار نیست. بنابراین ، علاوه بر زیرنویس ها ، باید آهنگ توضیحات صوتی را نیز به فیلم های خود اضافه کنید.

خوب . آیا راهی آسان برای افزودن توضیحات صوتی به فیلم های من با استفاده از CaptionSync وجود دارد؟

بله ، وجود دارد! اگر هنوز یک حساب کاربری ندارید ، اولین مرحله دریافت یک حساب CaptionSync است. سپس باید ویدئوهای خود را درخواست کنید. درخواست توضیحات صوتی بلافاصله پس از آن قابل نصب است. توصیف کنندگان ما سپس ویدیو را تماشا می کنند و آهنگی را که شامل توصیف عناصر اصلی تصویری است ، تولید می کنند. اگر فیلم شما در سکویی قرار دارد که از توضیحات صوتی پشتیبانی می کند ، فقط باید آهنگ نتیجه را با محلی مرتبط کنید. سپس این پخش توسط پخش کننده انتخاب می شود و توضیحات خوانده شده در حالی که بینندگان فیلم را تماشا می کنند.

و . اگر پخش کننده سیستم عامل من هنوز از توضیحات صوتی پشتیبانی نمی کند چه می شود؟ چکار کنم؟

چندین گزینه وجود دارد. اگر فیلم شما در تعدادی سیستم عامل ویدیویی شناخته شده یا در سیستم شخصی شما قرار دارد و می توانید مستقیماً از طریق URL آن را بیان کنید ، می توانید از ویژگی شگفت انگیز Smart Player ما برای نمایش زیرنویس ها و توضیحات استفاده کنید. این پخش کننده می تواند به صورت رایگان به درخواست نوشتن شرح / توصیف موفقیت آمیز استفاده شود ، و با کنترل های پخش صفحه کلید در دسترس ، یک متن تعاملی ، یک ویژگی جستجوی متن و موارد دیگر کامل می شود. اگر نمی توانید ویدیوی خود را در یکی از سیستم عامل های ذکر شده در بالا قرار دهید ، تا بتوانید از Smart Player ما بهره مند شوید ، می توانید به سادگی همانطور که برای یک شرح زیر انجام دهید ، مسیر توضیحات را با رسانه مرتبط کنید. سپس کاربران می توانند از خواننده های صفحه نمایش خود برای گوش دادن به توضیحات استفاده کنند.

وای . پخش کننده هوشمند شما بسیار جالب به نظر می رسد و من شرط می بندم که مخاطبان من دوست دارند عنوان ها را تماشا کنند و به توضیحات آنجا گوش دهند. بیشتر بگو…

پخش کننده هوشمند ما از توضیحات صوتی گسترده پشتیبانی می کند . این بدان معنی است که مکالمه فیلم هنگام خواندن توضیحات مکث می کند ، به این ترتیب صدا اضافی باعث اختلال در جریان محتوای بومی و زیرنویس ها نمی شود. کاربرانی که نیازی به توضیحات صوتی ندارند ، می توانند به سادگی این ویژگی را خاموش کرده و از فیلم ، زیرنویس ها و سایر ویژگی های عالی لذت ببرند. آیا کنجکاو هستید . همین حالا کار کنید ، در این نمونه Smart Player:

بهترین لوازم صوتی و تصویر دنیا ، ,توضیحات ,صوتی ,های ,فیلم ,ها ,توضیحات صوتی ,به فیلم ,فیلم های ,زیرنویس ها ,در دسترسمنبع

رسانه بصری

توضیحات صوتی را با تصویری در آمیزید

فیلم با توضیحات صوتی

سایر محتوای تصویری

هداف مواد تصویری

درباره توضیحات صوتی

توضیحات صوتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سئو سایت درب اتوماتیک -دوربین مدار بسته- شرکت اشل دیجیتال سیستم حکاکی لیزری - تولید و حکاکی لیزری پلاک سررسید وبلاگ ساختمان شرکت مشاوران کاوش گیل جار panjarehUPVC فرید کوشکی زاده خرید اینترنتی